مقاله‌ای در رابطه با خرید عمده لوازم آرایشی از قشم است که به شرح عناوینی در جهت خرید آنلاین لوازم آرایشی از جزیره قشم به صورت عمده میپردازد.

آشنایی با جزیره قشم: 

یکی از بزرگ‌ترین جزیره‌های خلیج فارس که به عنوان بزر‌گ‌ترین و پهناورترین جزیره ایران و خلیج فارس شناخته می‌شود، جزیره قشم نام دارد که در استان هرمزگان و تنگه هرمز واقع است. غارهای خربس، جنگل‌های حرا، دلفین‌های آبی، تنگه چاهکوه، دره ستار، خلیج فارس، غار نمکدان و جزایر ناز از نمونه مکان‌های دیدنی و گردشگری جزیره زیبای قشم هستند. جزیره قشم موقعیت جغرافیایی عالی دارد و از شمال توسط شهر بندرعباس، مرکز بخش خمیر و بخشی از شهرستان بندرلنگه، از شمال‌ شرقی جزیره هرمز، از شرق از طریق جزیره لارک، از جنوب جزیره هنگام و از جنوب‌ غربی به وسیله جزایر تنب بزرگ، کوچک و ابو موسی احاطه شده است. شهرستان قشم دارای سه بخش مرکزی، شهاب و حرا است. قشم، سوزا، درگهان، لافت و رمضان نیز جزء پنج شهر قشم هستند. از بنادر مهم و صیادی جزیره قشم می‌توان به بهمن، شهید ذاکری، باسعیدو، بندر سوزا، درگهان، مسن، سلخ، لافت، فجر، طبل، کانی، رمچاه، هنگام، شرکت نفت، کندالو، دوستکو و... اشاره کرد. 

اقتصاد جزیره قشم بر پایه فعالیت‌های تجاری و صنعتی که انجام می‌دهد، می‌چرخد. گردشگری از مهم‌ترین عوامل کسب اقتصادی جزیره قشم است که سالانه به واسطه حضور هزاران مسافر در این جزیره، اقامتگاه‌های محلی بسیاری ساخته شده است. جزیره قشم مملو از بازار است و درون این اقامتگاه‌ها بازارهای سنتی و برج‌های مرکز خرید بسیاری وجود دارد که در کنار جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا و دل‌نشین جزیره قشم در ژئوپارک، گردشگران زیادی را به این جزیره زیبا و شرجی جذب می‌کنند. صیادی، کسب و کارهای تجاری، دامپروری، کشاورزی، معادن و منابع گاز از جمله دیگر فعالیت‌های موثر در اقتصاد جزیره قشم هستند. 

با توجه به تمام آنچه در رابطه با زیبایی‌ها و اقتصاد جزیره قشم گفته شد، اکنون واضح است که جزیره قشم به لحاظ اقتصادی و جذب گردشگر غنی است؛ به همین علت عمده فروشی محصولات گوناگون در قشم بسیار رایج است. از جمله این محصولات، لوازم آرایشی هستند که در جزیره قشم با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می‌شوند. لذا در همین جهت می‌خواهیم شما را با سیستم آنلاین خرید عمده لوازم آرایشی از قشم آشنا کنیم.
 

 

چرا خرید عمده لوازم آرایشی از قشم بیشتر است؟ 

مبتنی بر مطالبی که در جهت شرح جزیره قشم ارائه شدند، اکنون می‌توان به این نتیجه رسید که خرید عمده لوازم آرایشی از قشم بیش از سایر نقاط کشور است؛ اما در این باب ملزم به ذکر دلایلی هستیم که این نظریه را به مرحله اثبات برساند.

 

تاثیر موقعیت خاص جغرافیایی در خرید عمده لوازم آرایشی از قشم:

همانطور که گفته شد‌، جزیره قشم از تمامی جهات به بنادر و آب راه‌هایی که متصل به کشورهای همسایه هستند، ختم می‌شود. بنابراین این جزیره موقعیت خاص جغرافیایی دارد که سبب می‌شود به عنوان یک بازار جهانی کوچک شناخته شود. جزیره قشم مرکز محصولات و لوازم گمرکی است که در تعداد زیاد به صورت عمده به فروش می‌رسند. از آنجایی که این جزیره به لحاظ گردشگری بسیار مطرح است و جزء یکی از مکان‌های تفریحی کشور ایران به حساب می‌آید، می‌توان به این نتیجه رسید که چون گردشگران زیادی سالانه به این جزیره سفر می‌کنند، باید بازار تجاری مطلوبی نیز برای آن در نظر گرفته شود. معمولا دلیل بسیاری از افراد جهت مسافرت پرداختن به خرید است و از این رو در جزیره قشم بازارها، مراکز خرید و سیتی سنترهای زیادی مشاهده می‌شود که به فروش محصولات با قیمت عمده و بهترین کیفیت‌ها می‌پردازند. 

 

تاثیر صنعت پررونق  در خرید عمده لوازم آرایشی از قشم:

معمولا داشتن یک تجارت مطلوب برای یک شهر یا منطقه ملزم به حضور ثروت اولیه است. به طور مثال در عمده فروشی اگر شما به میزان کافی سرمایه اولیه را نداشته باشید، قادر به خرید جنس نخواهید بود تا بتوانید در بازار آن‌ها را توزیع کنید. صنعت و پایه‌های اقتصادی و تجاری جزیره قشم بسیار غنی است و تقریبا می‌توان گفت که در جزیره قشم ثروتمند‌ترین افراد در حال زیستن هستند. از سوی دیگر جمعیت قشم را عموما مردم نقاط مختلف ایران تشکیل می‌دهند و تقریبا می‌توان گفت که هر عرصه کاری در قشم انسان‌هایی را در برگرفته است که گلچین شده هستند. اقتصاد و تجارت جزیره قشم جدای از ساکنین ثروتمند این منطقه بر اساس دامپروری، کشاورزی، معادن، صیادی و منابع گاز شکل می‌گیرند. لذا مشخص است که بازار و مراکز خرید و فروش یک همچین منطقه‌ای غنی از ثروت، کیفیت و تنوع باشد. در خصوص فروش لوازم آرایشی نیز دقیقا همین عوامل صادق هستند. لوازم آرایشی جزيره قشم به صورت عمده به فروش می‌رسند و در اکثر مواقع وارداتی هستند و جزء محصولات عربی به حساب می‌آیند. همانطور که در جریان هستید، لوازم آرایشی که از برند کشورهای عربی باشند، کیفیت و حجم فوق‌العاده‌ای به نسبت قیمت دارند. بنابراین خرید عمده لوازم آرایشی از قشم بسیار مرسوم است.

 

تاثیر مکان‌های تفریحی و گردشگری در خرید عمده لوازم آرایشی از قشم:

شاید عجیب به نظر برسد که یک منطقه به علت وجود مکان‌های تفریحی و گردشگری، عمده فروشی خوبی داشته باشد. اما به هر حال یک رابطه دو سویه بین این دو عامل موجود است. مکان‌های تفریحی و گردشگری جزیره زیبای قشم آن‌قدر حیرت‌انگیز، خاص و فوق‌العاده هستند که بازارهای این جزیره به سبب گردشگرانی که توسط این اماکن جذب شده‌اند، باید پیشرفت کنند و به همین دلیل بیشتر مردم بازارهای جنوب کشور را از لحاظ کیفیت، قیمت و تنوع قبول دارند. عمده فروشی نوعی از خرید و فروش تجاری است که در آن فروشنده بسته به نیاز مردم محصولاتی را با قیمت تقریبی اولیه وارد بازار می‌کند و در صورت تداوم درخواست مشتری، فروش محصولات به صورت عمده نیز تداوم می‌یابد. تکنیک عمده فروشی و علت افزایش عمده فروشی در قشم نیز همین است که آن‌قدر سطح کیفیت و مرغوبیت اجناس بالا است که حتی مردم مقیم شمال کشور نیز به خرید اجناس بازار قشم روی می‌آورند.

 

تاثیر قیمت مقرون به صرفه در خرید عمده لوازم آرایشی از قشم: 

خرید عمده لوازم آرایشی از قشم به علت قیمت مقرون به صرفه آن بسیار شناخته شده‌ است. معمولا اجناسی که کیفیت بالایی دارند، به همان نسبت قیمت بالایی نیز دارند، از آنجایی که قیمت و کیفیت محصولات قشم در یک رده و حتی در مواردی کیفیت بهتر نسبت به قیمت وجود دارد؛ عمده فروشی در بازار قشم بیشتر است.  لوازم آرایشی جزء محصولاتی هستند که اکثرا پرفروش محسوب می‌شوند و در هر بازاری نیز توزیع می‌شوند. لوازم آرایشی در قشم به خاطر سبک زندگی نوین این منطقه و وجود افراد مناطق مختلف در یک محیط مرسوم هستند و به همین سبب عمده فروشی آن‌ها نیز رایج است.

 

با این تفاسیر یکی از بهترین شهرهای جنوبی برای خرید عمده لوازم آرایشی ارزان و با کیفیت، شهر قشم است.

 

چرا برای خرید عمده لوازم آرایشی از قشم می‌توانید بر روی سایت ما حساب کنید؟ 

لوازم آرایشی جزء محصولات زیبایی و بهداشتی هستند که سطح کیفیت آن‌ها اهمیت زیادی دارد. شما نمی‌توانید صرفا بر پایه شنیده‌ها یا تجربیات دیگران از یک محصول استفاده کنید. در خصوص خرید عمده لوازم آرایشی به صورت آنلاین معیارهایی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید. ما در این مقاله به مطالب بسیاری از جزیره قشم و عمده فروشی لوازم آرایشی در آن اشاره کردیم. اما مطمئنا بسیاری از کسانی که خواستار خرید لوازم آرایشی از قشم هستند، شرایط سفر کردن در حال حاضر را آن هم تنها به علت خرید لوازم آرایشی ندارند؛ ایستان مد به عنوان یک فروشگاه ارائه کننده لوازم آرایشی و بهداشتی در کنار شماست تا شما را در خرید عمده لوازم آرایشی از قشم یاری برساند. بدین جهت در ادامه به ارائه توضیحاتی که شما را برای اعتماد به ما ترغیب می‌کنند، می‌پردازیم. 

نماد اعتماد: قطعا اعتماد در بحث خرید و فروش اینترنتی بسیار حائز اهمیت است و هیچ کس نمی‌تواند بدون وجود فاکتور اعتماد جنسی را به صورت آنلاین خریداری کند؛ ایستان مد دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. از آن گذشته مجموعه پرتلاش ایستان مد در جهت کسب رضایت مشتری از هیچ گونه سعی و تلاشی دریغ نمی‌کند و برای پایداری این اعتماد بهترین خدمات فروش خود را ارائه می‌دهد.

ضمانت بازگشت وجه: ایستان مد به علت اطمینانی که از کیفیت، قیمت و تنوع محصولات خود و لوازم آرایشی جزیره قشم دارد متعهد می‌شود که در صورت عدم رضایت مشتری به هر دلیل منطقی‌ای، تمام وجه پرداخت شده را به صورت کامل عودت دهد. طبق مطلبی که در پاراگراف قبلی گفته شد، اعتماد اصل مهمی در خرید و فروش آنلاین است؛ ماهیت و ضمانت بازگشت وجه خود یکی از عواملی به حساب می‌آید که می‌تواند اعتماد مشتری را کسب کند. 

تضمین کیفیت : کیفیت از ارکان اصلی در خرید لوازم آرایشی است. اگر یک وسیله آرایشی یا بهداشتی کیفیت مطلوبی نداشته باشد، نمی‌توان از آسیب ندیدن ناحیه‌ای که بر روی آن اعمال شده اطمینان خاطر حاصل کرد. به طور مثال شما یک کرم پودر به صورت آنلاین سفارش می‌دهید و آن را در زمان مقرر دریافت می‌کنید. اما پس از چند بار مصرف متوجه می‌شوید که پوشش دهی یا ماندگاری مناسبی ندارد و یا به پوست شما آسیب می‌رساند، خلاصه که پس از مصرف متوجه می‌شوید که تمام مشخصاتی که به سبب آن‌ها محصول را تهیه کرده‌اید، صرفا یک طبل تو خالی بوده‌اند و پس از خرید نیز مجموعه ارائه دهنده خدمات فروش هیچ‌گونه تعهدی در قبال کیفیت و عودت وجه ندارد. لذا ایستان مد به جهت اینکه اطمینان مشتریان خود را پایدار نگه دارد و ثابت کند که در راستای فروش عمده لوازم آرایشی حسن نیست دارد، علاوه بر ضمانت بازگشت وجه، کیفیت محصولات را نیز تضمین می‌کند.

تضمین قیمت مقرون به صرفه و تنوع : دو نمونه از فاکتورهای دیگری که ایستان مد ضمانت می‌دهد که در مورد آن‌ها بهترین شرایط را ارائه دهد، قیمت مقرون به صرفه و تنوع هستند. خرید عمده لوازم آرایشی از قشم بر پایه قیمت مناسب است و می‌توان صراحتا بیان کرد که شما وجه منصفانه‌ای را در قبال کالای دریافتی پرداخت می‌کنید. از سوی دیگر تنوع محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی که ایستان مد از رشت ارسال می‌کند بسیار زیاد است. به طوری که شما می‌توانید یک نمونه از لوازم آرایشی را در برندها و انواع گوناگون بیابید.
بنابراین شما می‌توانید با اطمینان کامل روی ما حساب کنید و با وارد شدن به صفحه ایستان مد، لوازم مورد نیاز خود را جستجو کرده و به سبد خرید بی‌افزایید.

 

خرید عمده لوازم آرایشی از قشم شامل چه محصولاتی می‌شود؟

دسته بندی محصولات‌ آرایشی : محصولات و لوازم آرایشی که در قشم به صورت عمده به فروش می‌رسند، دسته بندی شده‌اند. به این صورت که شما می‌توانید برای خرید لوازم مربوط به هر جزء از چهره وارد دسته بندی مربوط به آن شوید‌. اگر از طریق یک سایت اینترنتی معتبر اقدام به خرید کنید، پس از معرفی محصولات و شناخت و آگاهی کامل از آنچه که می‌خواهید تهیه کنید، می‌توانید با یک جستجوی ساده در صفحه مورد نظر محصول خود را بیابید. ایستان مد در این مسیر پیشگام است.

خرید عمده لوازم آرایش چشم از قشم: چشم جزء مهم چهره است که آرایش و میکاپ آن به صورت روح می‌بخشد. محصولات و لوازم آرایشی متعددی برای آرایش چشم ارائه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به خط چشم، فر مژه، ریمل مژه، سایه، مداد چشم، لنز، مژه مصنوعی، سرمه چشم و... اشاره کرد. 

خرید عمده لوازم آرایش لب از قشم: آرایش لب به نسبت دیگر اجزای چهره از محصولات کمتری بهره می‌برد. اما لازم به ذکر است که همین محصولات کم هم در زیبایی لب و چهره تاثیر به سزایی دارند. رژ لب، خط لب، تینت لب، بالم لب، ماسک لب، براق کننده لب، رژ حرارتی و... محصولات آرایشی و بهداشتی هستند که برای آرایش لب به کار می‌روند. 

خرید عمده لوازم آرایش بدن از قشم: منظور از آرایش بدن، محافظت از سلامت، پوست و بوی بدن است. بر خلاف نظریه عموم مردم که تصور می‌کنند تنها قسمتی از بدن که مستلزم به آرایش و رسیدگی است صورت است، نواحی دیگر مانند خود بدن نیز به آرایش و مراقبت نیاز دارند. کرم روشن کننده نقاط حساس بدن، لوسیون بدن، مام، بادی اسپلش، خوش بو کننده، عطر، ادکلن و... از جمله لوازم آرایشی و بهداشتی بدن هستند. 

خرید عمده لوازم آرایش مو از قشم: ماسک مو، انواع روغن تقویت کننده و سرم‌های تقویتی، انواع شامپو‌ها و.. از عوامل مراقبتی و بهداشت مو هستند که به سلامت، تقویت و رشد موهای افراد بسیار کمک می‌کنند. باید بدانید که موها جزء مهمی در زیبایی هستند و بدین جهت سلامت و بهداشت آن‌ها گاهی حتی نسبت به آرایش چهره در اولویت است. 

خرید عمده لوازم آرایش ناخن از قشم: با توجه به اینکه در عصر حاضر آرایش‌های مربوط به ناخن بسیار رواج یافته است و می‌توان گفت که درصد زیادی از مردم دیگر تنها به یک سوهان کشیدن ساده برای زیبایی ناخن اکتفا نمی‌کنند، آرایش ناخن از جمله کاشت، لمینت، کاور و ژلیش از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. لوازم مخصوص ناخن و ناخن‌کاری جزء دسته بندی‌های آرایشی ناخن هستند. 

خرید عمده لوازم آرایش پوست صورت از قشم: پوست صورت بیشترین آرایش را به خود اختصاص می‌دهد. اما فراموش نکنید که در کنار آرایش، مراقبت و سلامت پوست نیز اهمیت دارد. ماسک صورت، انواع کرم و کرم پودر، مربوط کننده پوست، کرم آب رسان، رژ گونه، کانتور، کانسیلر، فاندیشن، پنکک، ژل ضد جوش و... از انواع محصولات آرایشی و بهداشتی پوست صورت هستند.
 

حامد حیدری
مدیر سایت

...

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!