مقاله ای در رابطه با خرید عمده لوازم آرایشی از رشت که به شرح عناوینی جهت خرید اینترنتی لوازم آرایشی از رشت می پردازد.

آشنایی با رشت:

رشت یکی از کلان‌ شهرهای زیبای ایران است که به عنوان مرکز استان گیلان در شمال ایران واقع است و پرجمعیت‌ترین شهر شمال ایران در بین سه استان حاشیه دریای خزر به حساب می‌آید. شهر رشت در تابستان سال 1392 به عنوان سومین شهر پربازدید کننده توسط گردشگران در ایران شناخته شده است. این شهر آب و هوای بسیار دلپذيری دارد و سالانه حدود 13 هزار میلی لیتر بارش سالانه دارد. طبیعت زیبای شهر رشت به همراه دریای خروشان آن و دشت‌های سرسبز‌اش سبب زیبایی غیر قابل توصیف آن شده‌اند و تابستان‌های گرم و شرجی و زمستان‌های سرد و مرطوب که در نواحی رشت حاکم هستند، شدت این زیبایی را افزایش می‌دهند‌. رتبه اول میزان بارش مراکز استان‌های ایران به شهر رشت تعلق گرفته و  مقام باران‌های نقره‌ای نیز به این شهر نسبت داده شده است. در ماه‌های گردشگری و روزهای تعطیل سال جمعیت شهر رشت به حدود 2 میلیون نفر می‌رسد. شهر رشت دارای اماکن تاریخی و تفریحی بسیاری است که به عنوان یکی از دلایل جذب گردشگر محسوب می‌شوند. لذا با توجه به تمام آنچه که در وصف این شهر زیبا گفته شد، کاملا طبیعی است که اقتصاد پررونقی برای آن در نظر گرفته شود.

البته اقتصاد شهر رشت به علل موقعیت خاص جغرافیایی آن است. رشت از جمله شهرهای گمرکی است که خرید و فروش اجناس مختلف به قیمت عمده و عمده فروشی در آن مرسوم است و کسب و کار بازاری رشت نیز زبان‌زد عام است. از نمونه اجناس پرطرفدار شهر رشت لوازم آرایشی هستند که به صورت عمده و با کیفیت و قیمت مناسب به فروش می‌رسند، از این رو در ادامه می‌خواهیم به شرح تمام عناوین مربوط به خرید عمده لوازم آرایشی از رشت بپردازیم. نکته حائز اهمیت در این خصوص، عمده فروشی به صورت آنلاین است. 
 

 

چرا خرید عمده لوازم آرایشی از رشت بیشتر است؟

همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره شد، عمده فروشی و فروش اجناس به قیمت مناسب و در تعداد زیاد در رشت بسیار رایج است؛ اما قطعا دلایلی وجود دارند که سبب رواج عمده فروشی در رشت می‌شوند. 

 

تاثیر موقعیت جغرافیایی خاص در خرید عمده لوازم آرایشی از رشت:

شهر رشت از دیرباز تنها مسیر ارتباطی و بازرگانی ایران به وسیله بندر انزلی به اروپا بوده است. رشت در زمان‌های دور (حکومت شاه عباس دوم و قاجار) به عنوان مرکز تجاری بزرگ شناخته می‌شده که خرید و فروش ابریشم در آن رایج بوده است. رونق اقتصادی و اجتماعی شهر رشت به سبب وجود کنسولگری روسیه و به دنبال آن، کنسولگری انگلیس حاصل شد. لازاروس پولیاکف، هامبورگ، آلتون، خط آلمانی لوانت، شرکت برادران نوبل، آکاکی خوشتاریا، برادران ترسرکیسیانس، پرودنیک، لوید شمال آلمان و بانک استقراضی ایران از جمله شرکت‌های خارجی بوده‌اند که در رشت دفاتری تاسیس کرده بودند و در خصوص کسب امتیازات شرکت تجاری از ایران رقابت می‌کردند. در حالت کلی به سبب موقعیت خاص جغرافیایی شهر رشت تاریخ اقتصاد و بازرگانی این شهر در عمده فروشی و کسب و کارهای تجاری بسیار درخشان بوده است. لذا مهم‌ترین دلیل اینکه عمده فروشی در رشت بسیار است، موقعیت خاص جغرافیایی و تاریخ اقتصادی غنی آن است.

 

تاثیر بازدیدکنندگان بسیار در خرید عمده لوازم آرایشی از رشت:

از دیگر دلایلی که به موجب آن شهر رشت عمده فروشی زیادی دارد، این است که سالانه هزاران گردشگر برای دیدن طبیعت زیبای آن به این شهر سفر می‌کنند و قطعا هر شهری که به لحاظ رفت و آمد انسانی تقویت شود، از لحاظ اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی رشد می‌کند. اقتصاد شهر رشت مازاد بر موقعیت جغرافیایی خاص آن به علت بازدیدکنندگانی که از مناطق مختلف وارد این شهر می‌شوند رونق پیدا کرده و بازارها، دست فروش‌ها و فروشگاه‌ها به همراه پاساژهای زیادی در دهه‌‌های اخیر در این منطقه دایر شده‌اند. هنگامی که یک شهر مراجعه کننده زیادی داشته باشد، بالطبع تمام مراکز خدمات دهی خود را ارتقا می‌دهد؛ از این رو خرید عمده لوازم آرایشی از رشت که شهری پربازدید است بیش از سایر نقاط کشور است.

 

تاثیر سود عمده فروشی در خرید عمده لوازم آرایشی از رشت:

شاید در وهله اول تصور عموم مردم از عمده فروشی این باشد که هیچ سودی برای فروشنده به همراه ندارد و فروشنده تنها ملزم است کالای اولیه را با قیمت پایه به مشتری برساند و در حقیقت نقش واسطه بی مزد را بازی کند. اما اگر قرار بود چنین تصوری از عمده فروشی واقعیت داشته باشد، دیگر هیچ فردی در این راستا فعالیت نمی‌کرد. جمعیت شهر رشت هر ساله رو به افزایش است و مردم آن به اشتغال زایی نیاز دارند. یکی از راه‌های کسب درآمد در رشت فروشندگی اجناس مختلف به صورت عمده است، چرا که اگر یک نمونه از کالا در تعداد بالا به فروش برسد حتی اگر سود کمی برای یک کالا در نظر گرفته شده باشد، سود نهایی چشم‌گیر خواهد بود. از این رو به سبب نیاز به اشتغال و کارایی سود عمده فروشی در بازار رشت، این نوع از فروشندگی در این شهر بسیار رایج است. 

 

تاثیر کیفیت عالی در خرید عمده لوازم آرایشی از رشت:

عمدتا یک بازار تجاری تنها در صورتی می‌تواند به فعالیت اقتصادی خود ادامه بدهد که مشتریان خود را در هر حالتی پایدار نگه دارد. ماندگاری مشتریان نیز به شدت وابسته به کیفیت و تنوع اجناس است. از آنجایی که محصولات و کالاهایی که وارد بازار رشت می‌شوند از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و به سبب بروزرسانی و شارژ محصولات تنوع نیز در جریان است؛ مشتریان بازار رشت را برای خرید عمده محصولات انتخاب می‌کنند. از نمونه این محصولات، لوازم آرایشی هستند که با کیفیت عالی و قیمت مناسب توزیع می‌شوند. لذا کیفیت عالی می‌تواند از دلایل رایج برای خرید عمده لوازم آرایشی از رشت باشد.

 

تاثیر قیمت مقرون به صرفه و تنوع محصولات در خرید عمده لوازم آرایشی از رشت: 

طبق مطالبی که گفته شد، عمده فروشی به معنای خرید اجناس با قیمت مناسب است. اجناسی که با برچسب عمده فروشی وارد بازار رشت می‌شوند، قیمت بسیار مناسبی دارند. همین قیمت مناسب است که سبب می‌شود عمده فروشی در رشت تداوم یابد. از سوی دیگر، تنوع محصولات در رشت بسیار است و شما می‌توانید از یک نوع کالا در برندها و انواع مختلف یافت کنید. خرید عمده لوازم آرایشی از رشت از نمونه این محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه است که تنوع گسترده‌ای را به مشتری ارائه می‌دهد. البته گاهی موجود بودنِ تنها، برای پیدا کردن محصول مورد نظر کفایت نمی‌کند، به این صورت که تنوع وجود دارد اما افراد نمی‌توانند آن را در اختیار داشته باشند. خرید اینترنتی از طریق یک سایت معتبر شیوه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا با یک جستجوی ساده انواع گوناگونی از یک کالا را جهت انتخاب در اختیار داشته باشید.

با این تفاسیر برای خرید عمده لوازم آرایشی ارزان می‌توانید بر روی شهر رشت حساب کنید و از آنجا محصولات خود را تامین کنید.

 

چرا برای خرید عمده لوازم آرایشی از رشت می‌توانید بر روی سایت ما حساب کنید؟

خرید و فروش اینترنتی با توجه به رواج فضای مجازی و رسانه در دهه اخیر بسیار افزایش یافته است. به طوری که در بیشتر مواقع افراد ترجیح می‌دهند تا در عوض خرید مستقیم، خرید اینترنتی انجام بدهند. اما در این خصوص معیارها و ملاک‌هایی وجود دارند که افراد مبتنی بر حضور آن‌ها دست به خرید اینترنتی می‌زنند. به عنوان مثال شما در انجام فرآیند یک خرید اینترنتی نیاز دارید که به منبع خرید اعتماد کنید و نمی‌توانید صرفا بر اساس انتخاب یک محصول آن را سفارش دهید. در مورد خرید عمده لوازم آرایشی از رشت که به صورت آنلاین توسط ایستان مد ارائه می‌شود نیز همین شرایط در جریان است. بنابراین در ادامه به ذکر دلایلی که به شما اطمینان می‌‌بخشند، می‌پردازیم.

نماد اعتماد : سایت ایستان مد به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است و طبق تجربه خرید و فروش، تمام اعتبار خود را بر پایه اعتماد مشتری ساخته است و در جهت حفظ این اعتماد همواره در تلاش است. اعتماد رکن اصلی خرید و فروش اینترنتی است و در صورتی که وجود نداشته باشد، شما هرگز نمی‌توانید رابطه مشتری و فروشنده را حفظ کنید. فرض کنید که پول زیادی بابت دریافت یک کالا به یک ارگان تجاری می‌پردازید و هیچ اعتمادی از پست کالای مدنظر ندارید، در این حالت تکلیف مبلغی که پرداخت کرده‌اید چه خواهد شد؟.. ایستان مد جدای از حضور نماد الکترونیک تمام قوای خود را در جهت کسب رضایت و اعتماد مشتری به کار می‌برد. بنابراین اگر خواستار خرید عمده لوازم آرایشی از بازار زیبای رشت هستید و شرایط سفر را ندارید، سایت ما در حد فاصله یک سفر در کنار شماست.

ضمانت بازگشت وجه :با توجه به آنچه در رابطه با نیاز به وجود اعتماد برای خرید و فروش اینترنتی گفته شد، اکنون می‌توانیم به شرح یک مورد از عناوینی که به دنبال خود اعتماد را به وجود می‌آورد بپردازیم. ضمانت بازگشت وجه یکی از خدماتی است که ایستان مد برای جلب اعتماد مشتری ارائه می‌دهد. تحت این شرایط ایستان مد موظف است در قبال وجه دریافتی محصول با کیفیت و مشابه محصول سفارش داده شده را ارسال کند، در غیر این‌ صورت، سایت ما متعهد می‌شود که: "هرگونه بروز نارضایتی در باب بسته تحویل گرفته شده، مساوی خواهد بود با عودت وجه پرداخت شده". بنابراین می‌توان به روشنی بیان کرد که ایستان مد بهترین انتخاب برای گزینش محصولات آرایشی و بهداشتی است. 

ضمانت کیفیت: کیفیت یک محصول در اکثر مواقع مهم‌تر از ظاهر آن است. چرا که یک کالا به واسطه کیفیت عالی‌اش شناخته می‌شود و در صورتی که ظاهر خوبی داشته باشد اما کیفیت مطلوبی را دارا نباشد، آن ظاهر عالی نیز برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند. ایستان مد تضمین می‌دهد که تمام محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی خود را با بهترین کیفیت به مشتری ارائه کند و در راستای حفظ کیفیت موجود همیشه پیشگام باشد. 

تنوع محصولات: شاید طبق متنی که در خصوص اهمیت کیفیت گفته شد، اکنون به این نتیجه رسیده باشید که ظاهر در ارزش یک کالا چندان اهمیت ندارد. اما باید بگوییم که این ذهنیت به هیچ وجه مورد تایید قرار نمی‌گیرد و ایستان مد برای اثبات حسن نیت خود در فروش لوازم آرایشی به صورت عمده در رشت، کیفیت را در کنار تنوع محصولات مطرح می‌کند و هرگز هیچ کدام را فدای دیگری نمی‌کند. 

سفارش آسان : شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ایستان مد در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را جستجو کنید و پس از انتخاب، آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید. تمام این فرآیند در صورت فاکتور گرفتن از مرحله انتخاب حتی به طول دو دقیقه نیز نمی‌انجامد.

 

خرید عمده لوازم آرایشی از رشت شامل چه محصولاتی می‌شود؟

دسته بندی محصولات‌ آرایشی : محصولات آرایشی و بهداشتی که مخصوص سلامت و زیبایی هستند از طیف تنوع گسترده‌ای بهره می‌برند و گاهی یک جزء از چهره می‌تواند مشمول وجود پنج قلم وسیله آرایشی باشد. لذا محصولات آرایشی به دسته بندی نیاز دارند. چنین عملکردی برای فروشگاه‌های اینترنتی جهت جستجوی سریع و آسان بسیار پرکاربرد است و می‌تواند فرآیند خرید را سهولت ببخشد. 

خرید عمده لوازم آرایش چشم از رشت : از آنجایی که آرایش چشم در تکمیل یک میکاپ کامل بسیار موثر است، محصولات متنوعی برای آرایش چشم تولید می‌شوند که هر کدام به صورت مجزا از دیگری کاربرد دارند. خط چشم، فر مژه، ریمل مژه، سایه، مداد چشم، لنز، مژه مصنوعی، سرمه چشم و... از جمله دسته بندی‌های موجود برای آرایش چشم هستند.

خرید عمده لوازم آرایش لب از رشت : رژ لب، خط لب، تینت لب، بالم لب، ماسک لب، براق کننده لب، رژ حرارتی و... از انواع محصولات آرایشی و بهداشتی هستند که برای زیباتر شدن لب‌ها به کار می‌روند. برای خریداری و دریافت این محصولات تنها کافی است یک جستجوی ساده در صفحه ایستان مد داشته باشید.

خرید عمده لوازم آرایش بدن از رشت: کرم روشن کننده نقاط حساس بدن، لوسیون بدن، مام، بادی اسپلش، خوش بو کننده، عطر، ادکلن و... جزء دسته بندی‌های لوازم آرایشی و بهداشت بدن هستند که سایت ما با تنوع و کیفیت کامل آن‌ها را ارائه می‌دهد.

خرید عمده لوازم آرایش مو از رشت : محافظت از مو بسیار حائز اهمیت است. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که جنس موهایتان عالی باشد، باز هم به مراقبت نیاز دارند و هرگز نباید از حفظ سلامت آن‌ها غافل شوید. چرا که مو در زیبایی به شدت موثر است. ماسک مو، انواع روغن تقویت کننده و سرم‌های تقویتی از دسته بندی محصولات‌ آرایش مو هستند.

خرید عمده لوازم آرایش پوست صورت از رشت : ماسک صورت، انواع کرم و کرم پودر، مربوط کننده پوست، کرم آب رسان، رژ گونه، کانتور، کانسیلر، فاندیشن، پنکک، ژل ضد جوش و... از انواع محصولات آرایشی و بهداشتی برای پوست صورت هستند. 

خرید عمده لوازم آرایش ناخن از رشت : لوازم مخصوص ناخن و ناخن‌کاری شامل لمینت، ژلیش، کاور و... جزء دسته بندی محصولات‌ مربوط به ناخن هستند که ایستان مد جهت حفظ سلامت ناخن‌های شما تمامی این محصولات را با بهترین کیفیت ممکن به همراه قیمت مقرون به صرفه از رشت ارائه می‌کند.
 

حامد حیدری
مدیر سایت

...

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما به دیگران نمایش داده نمیشود*

تاکنون دیدگاهی در مورد این مطلب ثبت نشده است!